Στο πλευρό του Καστεριδη ο πρόεδρος του Μελισσίου
![Στο πλευρό του Καστεριδη ο πρόεδρος του Μελισσίου Στο πλευρό του Καστεριδη ο πρόεδρος του Μελισσίου](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/72/fb-img-1686154346233.jpg)
Έναν ακόμη υποψήφιο ανακοίνωσε ο Στάθης Καστεριδης. Ο υποψήφιος Δήμαρχος Πέλλας ανακοίνωσε τον ενέργεια πρόεδρο της Κοινότητας Μελισσίου.
Ο αγαπητός φίλος, Σωτήριος Ζιούδας, διατελεί Πρόεδρος της Κοινότητας Μελισσίου από το 2014. Έμπειρος αυτοδιοικητικός με αποδεδειγμένη διάθεση για προσφορά και γνώστης των προβλημάτων και των ελλείψεων που υπάρχουν εδώ και χρόνια στο χωριό του! Μου έκανε την τιμή να είναι εκ νέου υποψήφιος σύμβουλος στην κοινότητα Μελισσίου με τον συνδυασμό μας "ΠΕΛΛΑ-ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ". Σωτήρη, σ'ευχαριστώ! Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία.✌️
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ