Στο Βελλίδειο ο παπα Γιάννης
![Στο Βελλίδειο ο παπα Γιάννης Στο Βελλίδειο ο παπα Γιάννης](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/89/1000051064.jpg)
Στο Βελλίδειο προκειμένου να διαδηλώσει για τον θεσμό της οικογένειας βρίσκεται ο παπα Γιάννης Βασιλειάδης. Ο εφημέριος του Ιερού Ναού Μεταμορφώσεως του Σωτήρος Ριζου βρίσκεται στο Βελλίδειο για να δηλώσει την στήριξη του στον θεσμό της οικογένειας ενώ απεύθυνε κάλεσμα στους βουλευτές να μην ψηφίσουν το νομοσχέδιο
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Οι Ολυμπιακοί Αγώνες 2024 άρχισαν!
27 Ιουλίου 2024 -
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ