Στον Άγιο Νικόλαο Σαρακηνών ο Νίκος Παρούτογλου
![Στον Άγιο Νικόλαο Σαρακηνών ο Νίκος Παρούτογλου Στον Άγιο Νικόλαο Σαρακηνών ο Νίκος Παρούτογλου](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/85/20231205-183639-QraTA.jpg)
Ο νέος Δήμαρχος Αλμωπίας Νίκος Παρούτογλου έχει την ονομαστική του εορτή και βρέθηκε στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό των Σαρακηνών.
![20231205-172422.jpg](/image/original/85/20231205-172422.jpg)
Ο Νικος Παρούτογλου υποδέχτηκε στην είσοδο του Ιερού Ναού Αγίου Νικολάου Σαρακηνών τον Μητροπολίτη Ιωήλ ενώ προσκήνυσε και την τίμια Καρα του Αγίου Καλλινίκου Εδέσσης
![20231205-172754.jpg](/image/original/85/20231205-172754.jpg)
Στην συνέχεια ο Νίκος Παρούτογλου μετείχε στον πανηγυρικό Εσπερινό στον οποίο προεξείχε ο Μητροπολίτης Εδέσσης Πέλλης και Αλμωπίας κ Ιωήλ, ο οποίος ευχήθηκε κατ ιδιαν και προσωπικά στον νέο Δήμαρχο τόσο για την ονομαστική του εορτή όσο και για καλή θητεία
![20231205-183639-QraTA.jpg](/image/original/85/20231205-183639-QraTA.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ