Στον τελικό του Βόλου ο Λάκης Βασιλειάδης
![Στον τελικό του Βόλου ο Λάκης Βασιλειάδης Στον τελικό του Βόλου ο Λάκης Βασιλειάδης](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/97/img-20240526-140230-666.jpg?crop=1112,604,0,249)
Τον τελικό Κυπέλλου ανάμεσα στον Παναθηναϊκό με τον Άρη παρακολούθησε ο Λάκης Βασιλειάδης. Ο βουλευτής Πέλλας μαζί με τον Αντιπρόεδρο της Ευρωπαϊκής Επιτροπής Μαργαρίτη Σχοινά , αμφότεροι γνωστοί φίλαθλοι του Άρεως, είδαν την σπουδαία αναμέτρηση που λόγο της ΕΠΟ εξελίχθηκε σε παρωδία.
![img-20240526-140230-666.jpg](/image/original/97/img-20240526-140230-666.jpg)
Να τονίσουμε πως η εικόνα του χθεσινού τελικού δεν τιμά το ελληνικό ποδόσφαιρο με την ΕΠΟ να πρέπει να λογοδοτήσει για τις λάθος επιλογές της που πάνε το ποδόσφαιρο πίσω
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ