Συμμετοχή της Αλλαγής Σκυτάλης στη «ΣΚΥ-ΔΡΑση για το βιβλίο 2024»
![Συμμετοχή της Αλλαγής Σκυτάλης στη «ΣΚΥ-ΔΡΑση για το βιβλίο 2024» Συμμετοχή της Αλλαγής Σκυτάλης στη «ΣΚΥ-ΔΡΑση για το βιβλίο 2024»](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/93/biblia-papadopoulou.jpg)
Σε ανάρτηση της η επικεφαλής Μαρία Παπαδοπούλου δηλώνει:
📌Η «Αλλαγή Σκυτάλης» ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ μια σειρά από βιβλία διαφόρων κατηγοριών ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΑΣ ΕΝΕΡΓΑ στην πρωτοβουλία του Δήμου Σκύδρας «ΣΚΥ-ΔΡΑση για το βιβλίο 2024»τα οποία θα παραδώσουμε αύριο στον κο Αλεξανδρίδη !
📌Υπενθυμίζουμε ότι η κατάθεση των συμμετοχών ξεκινάει τη Δευτέρα 1 Απριλίου κι ολοκληρώνεται τη Μεγάλη Τρίτη 30 Απριλίου 2024. Σε κάθε άτομο αντιστοιχεί μία συμμετοχή η οποία μπορεί να κατατεθεί και ηλεκτρονικά: librarysk@skydra.gov.gr
📌Για την κατάθεση των συμμετοχών, της προσφοράς βιβλίων από συμπολίτες μας ή φορείς και για κάθε σχετική πληροφορία αρμόδια είναι τα στελέχη: Ελένη Παπαδοπούλου (Δημοτική Βιβλιοθήκη), τηλ.: 2381351960 και Δημήτρης Αλεξανδρίδης (Δημαρχείο), τηλ.: 2381351802.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ