Συνάντηση Στάθη Φουντουκίδη με την Μαρία Σπυράκη
![Συνάντηση Στάθη Φουντουκίδη με την Μαρία Σπυράκη Συνάντηση Στάθη Φουντουκίδη με την Μαρία Σπυράκη](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/95/1000063734.jpg?crop=1080,586,0,0)
Την Ευρωβουλευτή Μαρία Σπυράκη συνάντησε ο Στάθης Φουντουκίδης. Ο Δήμαρχος Πέλλας ήταν άλλωστε ένα από τα πιο ηχηρά ονόματα στη Νέα Δημοκρατία ενώ προέρχεται και από μια ιστορική οικογένεια της παράταξης, καθώς η μητέρα του ήταν επί σειρά ετών Βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας
Έτσι έτσι πλαίσια της προεκλογικής περιόδου των Ευρωεκλογών η κα Σπυράκη θέλησε να συναντήσει τον Δήμαρχο Πέλλας Στάθη Φουντουκίδη.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Οι Ολυμπιακοί Αγώνες 2024 άρχισαν!
27 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ