Τελικός, Conference: Παρών ο πρόεδρος της Έδεσσας
![Τελικός, Conference: Παρών ο πρόεδρος της Έδεσσας Τελικός, Conference: Παρών ο πρόεδρος της Έδεσσας](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/97/1000072041.jpg?crop=1080,587,0,174)
Στην Αγία Σοφία για τον τελικό του Conference βρίσκεται ο Φάνης Τζουβάρας
Ο πρόεδρος της Έδεσσας αναμένεται να παρακολουθήσει την ιστορική αναμέτρηση ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την Φιορεντινα, στην οποία η ελληνική ομάδα διεκδικεί τον πρώτο της ευρωπαϊκό τίτλο. Ο νεαρός πρόεδρος της Έδεσσας θα στηρίξει και αυτός από την πλευρά του την ομάδα του Ολυμπιακού στην σπουδαία αυτή αναμέτρηση ενώ είναι από τους τυχερούς που κατάφεραν να βρεθούν στην Αγία Σοφία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ