Τηλεοπτικός και πάλι ο Αλμωπός
![Τηλεοπτικός και πάλι ο Αλμωπός Τηλεοπτικός και πάλι ο Αλμωπός](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/67/fb-img-1680087435682.jpg?crop=1080,587,14,940)
Η γκολάρα του Δημήτρη Σουλιώτη αλλά και το όμορφο ποδοσφαιρικό θέαμα που παρουσίασε η ομάδα του Σκύδραιου τεχνικού Γιώργου Τυριακίδη έκαναν την ΕΡΤ να μετάδοση εκ νέου αγώνα του Αλμωπού.
Συγκεκριμένα το Σάββατο το μεσημέρι οι Έλληνες φίλαθλοι θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν τον Δημήτρη Σουλιώτη και τους συμπαίκτες του από την ΕΡΤ 3 απέναντι στον Πανσερραϊκό.
![fb-img-1680087435682.jpg](/image/original/67/fb-img-1680087435682.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ