Το φυλλάδιο του Συλλόγου "Συμβαδί-ζω"
Με αφορμή την παγκόσμια ημέρα ΑμεΑ.
![Το φυλλάδιο του Συλλόγου "Συμβαδί-ζω" Το φυλλάδιο του Συλλόγου "Συμβαδί-ζω"](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/85/2-oDeFQ.jpg)
Για το φυλλάδιο που μοιράστηκε αλλά και ευχαριστήριο, αναφέρονται σε ανακοίνωση του Συλλόγου Συμβαδί-ζω.
Αναλυτικά αναφέρουν:
Στην πρόσφατη δράση μας από κοινού με το Κέντρο Υγείας Σκύδρας, στα πλαίσια της Παγκόσμιας Ημέρας για τα Άτομα με Αναπηρία, εθελόντριες του Συμβαδί-ζω και του Κέντρου Υγείας, μοίραζαν το πρώτο μας φυλλάδιο, που εδώ και λίγες ημέρες είναι γεγονός.
Θέλουμε να ευχαριστήσουμε πάρα πολύ τον Νικολάου Δημήτρη που με τη γραφιστική του τέχνη ετοίμασε αυτό το πανέμορφο και γεμάτο μηνύματα φυλλάδιο. Δημήτρη η στήριξη σου άμεση, αληθινή, ουσιαστική.
Και για ακόμη μια φορά ήταν δίπλα μας το βιβλιοπωλείο Ανδρεάδη, που τύπωσε και προσφέρθηκε να δωρίσει, με μεγάλη χαρά όπως μας είπαν, τα φυλλάδιο στον σύλλογο μας.
![1-2-Bc61h.jpg](/image/original/85/1-2-Bc61h.jpg)
![2-oDeFQ.jpg](/image/original/85/2-oDeFQ.jpg)
![3-1.jpg](/image/original/85/3-1.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ