Το μήνυμα του Πέτρου Ζερζη για την 28η
![Το μήνυμα του Πέτρου Ζερζη για την 28η Το μήνυμα του Πέτρου Ζερζη για την 28η](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/55/fb-img-1666957359535.jpg)
Στους εορτασμούς της 28ης Οκτωβρίου στην Αριδαία βρέθηκε ο περιφερειακός σύμβουλος Πέτρος Ζερζης, ο οποίος εκπροσώπησε τον Περιφερειάρχη Κεντρικής Μακεδονίας Απόστολο Τζιτζικώστα. Ο Πέτρος Ζερζης δήλωσε
"Στης ιστορίας το διάσελο όρθιος ο γιος πολέμαγε κι η μάνα κράταε τα βουνά, όρθιος να στέκει ο γιος της,μπρούντζος, χιόνι και σύννεφο. " ( Νικηφόρος Βρεττάκος, Μάνα και γιος). Χρόνια Πολλά!!!
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ