Βράβευση παλαιμάχων της Πέλλας (φώτο)
![Βράβευση παλαιμάχων της Πέλλας (φώτο) Βράβευση παλαιμάχων της Πέλλας (φώτο)](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/93/1000060670.jpg)
Οι παλιές δόξες του Εδεσσαϊκου, του Αλμωπού, της Αναγέννησης Γιαννιτσών και του Απόλλωνα Κρύας Βρύσης βραβεύτηκαν στην παρουσίαση του βιβλίου 'Γύρω από μια μπάλα" στην Έδεσσα
![20240401-204943.jpg](/image/original/93/20240401-204943.jpg)
Οι Γιώργος Φοιρος , Γιάννης Ζηνδρος, Γιώργος Χατζάρας, Νάσος Τουσιας, Ιλαρίων και πολλές άλλες δόξες του ποδοσφαίρου της Πέλλας λάμπριναν με την παρουσία τους την τελετή και θύμισαν τις ένδοξες εποχές του ποδοσφαίρου της Πέλλας που σήμερα φυτοζωει.
Δείτε τις φωτογραφίες του pellanews.gr
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ