Υπεύθυνος ΕΚΑΒ Πέλλας ο Στέφανος Αβραμίκας
![Υπεύθυνος ΕΚΑΒ Πέλλας ο Στέφανος Αβραμίκας Υπεύθυνος ΕΚΑΒ Πέλλας ο Στέφανος Αβραμίκας](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/91/1000053570.jpg)
Υπεύθυνος ΕΚΑΒ Νομού Πέλλας ορίστηκε ο Στέφανος Αβραμίκας, στα πλαίσια των ανακατατάξεων που ψήφισαν ομόφωνα ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του ΕΚΑΒ. Σύμφωνα με την ίδια απόφαση, αναπληρωτής ορίστηκε ο Γιώργος Μπογδάνης.
Θυμίζουμε, ότι ο Στεφανος Αβραμίκας δραστηριοποιείται επαγγελματικά στον συγκεκριμένο τομέα τα τελευταία 21 χρόνια ενώ είναι δημοτικός σύμβουλος Αλμωπίας
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ