Ζεστή φιλοξενία στον Μητροπολίτη Προύσης
![Ζεστή φιλοξενία στον Μητροπολίτη Προύσης Ζεστή φιλοξενία στον Μητροπολίτη Προύσης](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/57/img-9144.jpg)
Ζεστή και εγκάρδια φιλοξενία επιφύλαξαν στον Μητροπολίτη Προύσης Ιωακείμ τόσο τα μέλη του πολιτιστικού Συλλόγου Πολυκάρπης όσο και ο εφημέριο Κωνσταντίνος. Ο μητροπολίτης Προύσης διασκέδασε με την καρδία του στις χορευτικές εκδηλώσεις που διοργάνωσε προς τιμή του ο Σύλλογος ενώ έλαβε τα δώρα τόσο του προέδρου όσο και του Δημάρχου Αλμωπίας Χρήστου Μπάτση για τον οποίο και εκφράστηκε με εγκάρδιο τρόπο
![img-9177.jpg](/image/original/57/img-9177.jpg)
![img-9109-ffTXB.jpg](/image/original/57/img-9109-ffTXB.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ