Δρόμος Θυσίας 2022: Η Εκκίνηση (φωτογραφίες)
![Δρόμος Θυσίας 2022: Η Εκκίνηση (φωτογραφίες) Δρόμος Θυσίας 2022: Η Εκκίνηση (φωτογραφίες)](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/53/309983232-821357175572695-6988749563420904778-n.jpg)
Ο Δρόμος Θυσίας πραγματοποιήθηκε σήμερα (2 Οκτωβρίου) στα Γιαννιτσά. Με ρεκόρ συμμετοχών, ο δήμαρχος Πέλλας Γρηγόρης Στάμκος έδωσε το σύνθημα, και στις 9 ξεκίνησαν οι πρώτοι δρομείς από τον Πλατανότοπο.
![310267345-5337848559617355-1584819160076647340-n.jpg](/image/original/53/310267345-5337848559617355-1584819160076647340-n.jpg)
![310100135-820332465958035-7929774361612710659-n.jpg](/image/original/53/310100135-820332465958035-7929774361612710659-n.jpg)
![310067668-643131243889099-273954525389490661-n.jpg](/image/original/53/310067668-643131243889099-273954525389490661-n.jpg)
![309944836-771656600541456-1932800378349384516-n.jpg](/image/original/53/309944836-771656600541456-1932800378349384516-n.jpg)
![309884235-802900747795297-489661466690960622-n.jpg](/image/original/53/309884235-802900747795297-489661466690960622-n.jpg)
![309658523-6169875739695463-2958775931857735809-n.jpg](/image/original/53/309658523-6169875739695463-2958775931857735809-n.jpg)
![309746378-461154502646545-7696950084478827926-n.jpg](/image/original/53/309746378-461154502646545-7696950084478827926-n.jpg)
![309789775-592592069216387-972382970484411044-n.jpg](/image/original/53/309789775-592592069216387-972382970484411044-n.jpg)
![309805370-2305541719595404-5920671473891459150-n.jpg](/image/original/53/309805370-2305541719595404-5920671473891459150-n.jpg)
![309827708-1085223162169702-7369479393874291668-n.jpg](/image/original/53/309827708-1085223162169702-7369479393874291668-n.jpg)
Το παρόν στην εκκίνηση έδωσε ο Αντιδήμαρχος Πέλλας Χρήστος Βουτσάς και ο Πρόεδρος της Ομάδας Μαραθωνίου Γιαννιτσών Νίκος Τουμπουλίδης.
Ιδιαίτερη ήταν η στιγμή της εκκίνησης των ατόμων με αναπηρία. Έδωσαν το δυνατό παράδειγμα ότι όλα γίνονται με τη θέληση. "Η διαδρομή αυτή ήταν στη μνήμη του Βαγγέλη Βρόντζου. Ένα παιδί υπόδειγμα θάρρους και θέλησης, μας δίδαξε πολλά και θα τον θυμόμαστε." Γρηγόρης Στάμκος.
![309834549-3452245704997358-2277490647355842684-n.jpg](/image/original/53/309834549-3452245704997358-2277490647355842684-n.jpg)
![310262754-1082463172456355-3489654793826722040-n.jpg](/image/original/53/310262754-1082463172456355-3489654793826722040-n.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ