Η πρώτη ανακοίνωση νέου υποψηφίου στον συνδυασμό του Γρ. Στάμκου
Με τον συνδυασμό του νυν Δημάρχου Πέλλας Γρηγόρη Στάμκου υποβάλλει υποψηφιότητα στις επερχόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές.
![Η πρώτη ανακοίνωση νέου υποψηφίου στον συνδυασμό του Γρ. Στάμκου Η πρώτη ανακοίνωση νέου υποψηφίου στον συνδυασμό του Γρ. Στάμκου](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/66/img-20191217-202119.jpg)
O ιατρός βιοπαθολόγος-μικροβιολόγος Χρήστος Παπαδόπουλος, αποτελεί την πρώτη ανακοίνωση νέου υποψηφίου για την διοικούσα παράταξη του Γρηγόρη Στάμκου στον Δήμο Πέλλας.
”Επιθυμία μου είναι να ασχοληθώ με τα προβλήματα της κοινωνίας και να διαθέσω όλες μου τις δυνάμεις για την επίλυσή τους. Θεωρώ ότι στις επικείμενες δημοτικές εκλογές με την κατάλληλη χρήση της ψήφου του λαού μπορούν να μου δώσουν την δυνατότητα να πραγματοποιήσω την επιθυμία μου για το καλό της κοινωνίας.Για τον λόγο αυτό επέλεξα να ενταχθώ στο πολιτικό σχήμα του οποίου ηγείται ο επιτυχημένος σημερινός δήμαρχος κ. Στάμκος Γρηγόριος.Πιστεύω ότι θα εγκρίνετε την επιλογή μου αυτή και ότι θα με στηρίξετε δυναμικά. Εκ τω προτέρων σας ευχαριστώ", σημειώνει σε μια πρώτη δήλωση του ο γνωστός ιατρός.
![screenshot-4-L32se.png](/image/original/66/screenshot-4-L32se.png)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ