Ημερίδα από το Γυμνάσιο Νέου Μυλοτόπου για τα "ψηφιακά εργαλεία στην εκπαίδευση"
Στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου.
![Ημερίδα από το Γυμνάσιο Νέου Μυλοτόπου για τα "ψηφιακά εργαλεία στην εκπαίδευση" Ημερίδα από το Γυμνάσιο Νέου Μυλοτόπου για τα "ψηφιακά εργαλεία στην εκπαίδευση"](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/71/screenshot-3.png)
Το Γυμνασίου Νέου Μυλοτόπου διοργανώνει την Δευτέρα 29 Μαϊου 2023 και ώρα 09:30, στην ημερίδα διάχυσης αποτελεσμάτων του Ευρωπαϊκού Προγράμματος Erasmus+- Βασική Δράση 1 (ΚΑ1) - με τίτλο «ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΚΑΙ ΕΥΧΡΗΣΤΑ ΨΗΦΙΑΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ», κλείνοντας επίσημα το έργο που υλοποιήθηκε με εξαιρετική επιτυχία το σχολικό έτος 2022-2023 από το συγκεκριμένο σχολείο, διάρκειας 12 μηνών. Που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας.
Το έργο χρηματοδοτήθηκε από την Ευρωπαϊκή Ένωση.
Η ημερίδα απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς σε μαθητές/-τριες, σε γονείς και στο ευρύτερο κοινωνικό σύνολο, προκειμένου να ενημερωθούν για τα οφέλη από την εμπλοκή του σχολείου σε προγράμματα Erasmus+.
Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΝΕΟΥ ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ