Καρυπιδης: Ντροπή και αίσχος
![Καρυπιδης: Ντροπή και αίσχος Καρυπιδης: Ντροπή και αίσχος](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/97/screenshot-20240526-015509-facebook.jpg)
Οργισμένος ήταν ο Θόδωρος Καρυπίδης μετά το φινάλε του τελικού κυπέλλου Παναθηναϊκός-Άρης που βρήκε νικητές τους πράσινους, σ' ένα παιχνίδι που σημαδεύτηκε από τις διαιτητικές αποφάσεις της Στεφανί Φραπάρ.
«Κατάλαβε και ο πιο αδαής γιατί ήθελαν τελικό χωρίς κόσμο. Τίποτα δεν έγινε τυχαία. Με τα αίσχη που έγιναν από την Γαλλίδα που φέρανε, είναι βέβαιο ότι ο κόσμος θα έμπαινε μέσα. Όλα έγιναν βάσει σχεδίου. Η ξεφτίλα σας δεν έχει όρια. Τέτοιο χειρουργείο είχαμε χρόνια να δούμε», αναφέρει σε δήλωσή του ο ισχυρός άνδρας των «κιτρινόμαυρων» και προσθέτει:
«Δυο κόκκινες σε έξι λεπτά. Το αποκορύφωμα του σχεδίου τους ήταν που η Γαλλίδα σφύριξε τη λήξη αμέσως μετά τη σέντρα στο γκολ. Εκεί φάνηκε η ενοχή της και το άγχος της να τελειώσει το ματς. Αίσχος και ντρο πή».
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ