Κλήση σε αυτοκίνητο του Δήμου Σκύδρας
![Κλήση σε αυτοκίνητο του Δήμου Σκύδρας Κλήση σε αυτοκίνητο του Δήμου Σκύδρας](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/88/eikona-viber-2023-12-28-12-02-54-646.jpg?crop=1197,650,0,475)
Στη διάρκεια των εορτών και λίγο πριν "φύγει" το 2023 η αστυνομία της Σκύδρας έδωσε κλήση σε αυτοκίνητο του Δήμου Σκύδρας. Το αυτοκίνητο που βλέπετε στη φωτογραφία ήταν παρκαρισμένο στο πεζοδρόμιο της πλατείας Δημοκρατίας.
Μπράβο στους αστυνομικούς που έκαναν τη δουλειά τους χωρίς διακρίσεις και με την ευκαιρία θα πρέπει να τονιστεί ότι οι υπάλληλοι των υπηρεσιών και η δημοτική αρχή είναι αυτοί που πρώτοι θα πρέπει να δίνουν το σωστό παράδειγμα και στην προκειμένη περίπτωση να μην παρκάρουν όπου τους βολεύει.
Δεν ξέρουμε βέβαια αν πληρώθηκε το πρόστιμο!
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ