Κοπή βασιλόπιτας για την Αλλαγή Σκυτάλης στον Δήμο Σκύδρας: "ήρθαμε για να μείνουμε"
![Κοπή βασιλόπιτας για την Αλλαγή Σκυτάλης στον Δήμο Σκύδρας: "ήρθαμε για να μείνουμε" Κοπή βασιλόπιτας για την Αλλαγή Σκυτάλης στον Δήμο Σκύδρας: "ήρθαμε για να μείνουμε"](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/89/pellanews20240207-190558.jpg)
Εκδήλωση κοπής βασιλόπιτας πραγματοποίησε το απόγευμα της Τετάρτης, 7 Φεβρουαρίου 2024 η παράταξη της Μαρίας Παπαδοπούλου Αλλαγή Σκυτάλης στον Δήμο Σκύδρας.
Η επικεφαλής με τους δημοτικούς συμβούλους της και φίλους της νεοσύστατης παράταξης βρέθηκαν στο Le Bistro και μοιράστηκαν απόψεις και ιδέες ενώ η κα Παπαδοπούλου λίγο πριν την κοπή ενημέρωσε τον κόσμο για τις μέχρι τώρα δραστηριότητες και πρωτοβουλίες στα έδρανα του Δημοτικού Συμβουλίου. Μάλιστα, η κα Μαρία Παπαδοπούλου έστειλε το μήνυμα ότι η Αλλαγή Σκυτάλης ήρθε για να μείνει ενώ επισήμανε ότι το 2028 ο Δήμος Σκύδρας θα αλλάξει χέρια.
Όμορφες στιγμές για την ομάδα της αντιπολίτευσης που δείχνει θέληση και μεράκι για τον τόπο.
Παρακολουθήστε το βίντεο
![pellanews20240207-191313.jpg](/image/original/89/pellanews20240207-191313.jpg)
![pellanews20240207-191507.jpg](/image/original/89/pellanews20240207-191507.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ