Πέτρος Ζέρζης: Συμβάλλουμε στην επιμήκυνση της Τουριστικής περιόδου
![Πέτρος Ζέρζης: Συμβάλλουμε στην επιμήκυνση της Τουριστικής περιόδου Πέτρος Ζέρζης: Συμβάλλουμε στην επιμήκυνση της Τουριστικής περιόδου](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/82/20231031-112729.jpg)
Στο Λουτράκι Πόζαρ διοργανώνετε από την Αναπτυξιακή Πέλλας διεθνές συνέδριο Τουρισμού και ο πρόεδρος της Αναπτυξιακής Πέλλας Πέτρος Ζερζης μίλησε στην κάμερα του pellanews.gr και στον Στέφανο Μίντζα για το συνέδριο και τους στόχους του
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Περίκλεια Αλμωπίας: Παραδοσιακό πανηγύρι για την Αγία Παρασκευή
27 Ιουλίου 2024 -
Οι Ολυμπιακοί Αγώνες 2024 άρχισαν!
27 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ