"Πολύ μπροστά" το 2ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας
Εκτός της πολύ όμορφης και εμπνευσμένης στολής -ντύθηκαν μέδουσες-, η επιλογή αποδείχτηκε και προνοητική διότι ήταν το γκρουπ που βράχηκε λιγότερο από τη βροχή μιας και οι συμμετέχοντες κρατούσαν ομπρέλες μεταμορφωμένες σε μέδουσες.
Στα απρόοπτα αυτών των εκδηλώσεων είναι και οι καιρικές συνθήκες κι ευχόμαστε η βροχή να αποτελέσει μια εμπειρία που θα τη θυμούνται ευχάριστα οι μικροί μαθητές. Του 2ου Δημοτικού πάντως θα έχουν να το λένε ότι αυτοί … κρατούσαν ομπρέλες!
***Να σημειώσουμε βεβαίως ότι όλες οι συμμετοχές και οι ιδέες ήταν υπέροχες.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ