Σαρακοστιανά κούλουμα στο Αρσένι Δήμου Σκύδρας
Την Καθαρά Δευτέρα μπορείτε να περάσετε ξεχωριστά "Κούλουμα" ατο Αρσένι του Δήμου Σκύδρας με Σαρακοστιανά εδέσματα και ζωντανή μουσική. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στον χώρο του Δημοτικού Σχολείου. Με την ευκαιρία οι διοργανωτές εύχονται υγεία και καλή Σαρακοστή.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Οι Ολυμπιακοί Αγώνες 2024 άρχισαν!
27 Ιουλίου 2024 -
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ