ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ:Πρόγραμμα αγώνων 18,21,22 και 25/9 | PellaNews

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ:Πρόγραμμα αγώνων 18,21,22 και 25/9

Πρόγραμμα αγώνων 18,21,22 και 25/9
https://www.epspellas.gr/article.asp?code=2259

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 17.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ 17.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.09.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 17.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΟΡΜΑΣ 17.00 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 17.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΞΟΥ 17.00 ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.09.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.00 ΑΣ ΠΡΩΜΑΧΟΙ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΑΓΡΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 17.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΙΠΑΡΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.09.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 17.00 ΑΣ ΠΡΩΜΑΧΟΙ - ΠΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 17.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 17.00 ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
Π. ΗΛΙΑ 17.00 ΑΡΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ 2018
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17.00 ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ