Σπύρος Τριανταφυλλίδης: "στηρίζουμε τη Μαρία γιατί κάτι πρέπει ν' αλλάξει σ' αυτόν τον τόπο!"
![Σπύρος Τριανταφυλλίδης: "στηρίζουμε τη Μαρία γιατί κάτι πρέπει ν' αλλάξει σ' αυτόν τον τόπο!" Σπύρος Τριανταφυλλίδης: "στηρίζουμε τη Μαρία γιατί κάτι πρέπει ν' αλλάξει σ' αυτόν τον τόπο!"](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/78/maria-papadopoulou-pellanewsdsc-0364-1qRqs.jpg)
Συγκινητικά τα λόγια του κ. Σπύρου Τριανταφυλλίδη κατά τη διάρκεια των εγκαινίων του προεκλογικού κέντρου της Αλλαγής Σκυτάλης.
Γνώστης των πεπραγμένων του Δήμου Σκύδρας, από τη μακρά του καριέρα, ο κ. Τριανταφυλλίδης έστειλε το δικό του μήνυμα από την εκδήλωση της Αλλαγής Σκυτάλης και δηλώνοντας ανοιχτά τη στήριξη του στο όραμα της κας Παπαδοπούλου παρακίνησε τον κόσμο να δώσουν τη δύναμη σ' αυτή τη νέα παράταξη να φέρουν την Αλλαγή στον Δήμο Σκύδρας. Χαρακτήρισε "ευρηματική" την ονομασία Αλλαγή Σκυτάλης και κάλεσε τον κόσμο να ψηφίσουν Μαρία Παπαδοπούλου γιατί κάτι πρέπει ν' αλλάξει σ' αυτόν τον τόπο... αλλιώς "δεν πάμε μπροστά!" σημείωσε.
![xariton-portokalidis.jpg](/image/original/77/xariton-portokalidis.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ