Στον Αρχάγγελο με αέρα νίκης ο Χρήστος Μπάτσης
![Στον Αρχάγγελο με αέρα νίκης ο Χρήστος Μπάτσης Στον Αρχάγγελο με αέρα νίκης ο Χρήστος Μπάτσης](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/80/20231001-1057220.jpg)
Στον Αρχάγγελο Αλμωπίας βρέθηκε το πρωί της Κυριακής ο Δήμαρχος Αλμωπίας Χρήστος Μπάτσης. Ο Δήμαρχος αφού μετέβη στην Ιερά Μονη Αρχαγγέλου Μιχαήλ ώστε να λάβει την ευλογία του Αρχαγγέλου ανέβηκε στο χωριό μαζί με υποψήφιους του αλλά και αντιδήμαρχους
![20231001-110428.jpg](/image/original/80/20231001-110428.jpg)
Ο Δήμαρχος Αλμωπίας Χρήστος Μπάτσης και εκ νέου υποψήφιος είχε θερμή συνομιλία με κατοίκους του χωριού,οι οποίοι του ευχήθηκαν καλή επιτυχία στις εκλογές της επόμενης Κυριακής
![20231001-105811.jpg](/image/original/80/20231001-105811.jpg)
![20231001-110313.jpg](/image/original/80/20231001-110313.jpg)
![20231001-110349.jpg](/image/original/80/20231001-110349.jpg)
![20231001-105805.jpg](/image/original/80/20231001-105805.jpg)
![20231001-110357.jpg](/image/original/80/20231001-110357.jpg)
![20231001-110405.jpg](/image/original/80/20231001-110405.jpg)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ