Συζήτηση του Στάθη Φουντουκίδη με τον Μάκη Βορίδη
![Συζήτηση του Στάθη Φουντουκίδη με τον Μάκη Βορίδη Συζήτηση του Στάθη Φουντουκίδη με τον Μάκη Βορίδη](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/63/img-1223.jpg)
Ιδιαίτερα φιλική συζήτηση είχαν ο Στάθης Φουντουκίδης με τον Μάκη Βορίδη. Ο υποψήφιος Δήμαρχος Πέλλας ήταν κατά το παρελθόν υπεύθυνος του μητρώου στελεχών της Νέας Δημοκρατίας και διατηρεί άριστες σχέσεις με πολλούς υπουργούς της κυβέρνησης αλλά και με τον ίδιο τον πρωθυπουργό Κυριάκο Μητσοτάκη.
Κατά την κοπή της πίτας της ΔΕΕΠ Πέλλας ο Στάθης Φουντουκίδης είχε την ευκαιρία να συζητήσει σε φιλικό κλίμα τον Υπουργό Εσωτερικών αλλά και να ανταλλάξουν ευχές για τη νέα χρονιά.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ