Το Μάνδαλο...που μας χαρίζει πάντα υπέροχες στιγμές!
![Το Μάνδαλο...που μας χαρίζει πάντα υπέροχες στιγμές! Το Μάνδαλο...που μας χαρίζει πάντα υπέροχες στιγμές!](https://www.pellanews.gr/portal-img/single_article/92/fb-img-1710716200724.jpg)
Δεν θα μπορούσε να λείπει από τη καρναβαλική παρέλαση το Μάνδαλο που για άλλη μια χρονιά και σε μια ακόμη εκδήλωση ξεπέρασε "εαυτό" και χάρισε υπέροχες στιγμές. Φέτος, σε συνεργασία όπως και πέρσι με τον παιδότοπο Amazoo από Έδεσσα, έφεραν στη Σκύδρα... την Barbie και τον Ken... και παρά του ότι η νεροποντή τους χάλασε το...μακιγιάζ... το κέφι και η διάθεση παρέμειναν στα ύψη και διασκέδασαν με την ψυχή τους. Μη σας πούμε ότι ήταν αυτοί που έδωσαν το σύνθημα και πήραν όλοι θάρρος και ολοκληρώθηκε η καρναβαλική παρέλαση. Μπράβο για άλλη μια φορά ενώ και οι ίδιοι στέλνουν το μήνυμα: ¨ευχαριστούμε τον κόσμο που συμμετείχε στην ομάδα μας..καθώς και το πρόεδρο του χωριού, για τη μεταφορά του άρματος μας .. ευχαριστούμε πολυ".
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
-
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν θα παίρνει αποφάσεις «σύντομα»
26 Ιουλίου 2024 -
Στο Αρσένι η Μαρία Παπαδοπούλου
26 Ιουλίου 2024 -
Χανιά: Εντοπίστηκε φυτεία 830 δενδρυλλίων κάνναβης
26 Ιουλίου 2024
ΣΧΟΛΙΑ