Κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο της Νέας Πνοής του Κων/νου Καρασαρλίδη | PellaNews

Κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο της Νέας Πνοής του Κων/νου Καρασαρλίδη

Με αισιοδοξία και πίστη στην νίκη της 26ης Μαΐου κατατέθηκε την Κυριακή, 5 Μαΐου το ψηφοδέλτιο της Νέας Πνοής στον Δήμο Σκύδρας με επικεφαλή τον Κωνσταντίνο Καρασαρλίδη.

Δείτε τα ονόματα των υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων

Α.-ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΣΚΥΔΡΑΣ:

Ι.-ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΜΕΝΗΙΔΟΣ

  1.  ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μενηίδος)
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μενηίδος )
  3. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Γεωργίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μενηίδος)
  4. ΚΑΡΑΤΖΟΒΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ευσταθίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μενηίδος)
  5. ΚΟΥΡΟΥΚΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Θεοχάρη (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μενηίδος)
  6. ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Κωνσταντίνου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μενηίδος)
  7. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κυριάκου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μενηίδος)
  8. ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του Ανέστη (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μενηίδος)
  9. ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Λαμπριανού (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μενηίδος)

       ΙΙ.-ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΣΚΥΔΡΑΣ

  1. ΑΛΑΤΖΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Σάββα (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας  Σκύδρας)
  2. ΓΑΤΣΟΥ - ΜΙΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σταύρου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  3. ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σάββα (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  5. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Τρύφωνα (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας )
  6. ΗΛΙΑΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Ηλία (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  7. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θεοδώρου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  8. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηλία (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  9.  ΚΑΪΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  10. ΚΑΛΕΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  11. ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του Αργυρίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  12. ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Διογένη (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  13. ΚΕΡΕΝΚΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Ανέστη (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Σάββα (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  15. ΛΙΑΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  16. ΜΕΣΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παρασκευά (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  17. ΜΗΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Βασιλείου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  18. ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  19. ΠΑΛΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  20. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του Σεραφείμ (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  21. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Θεοδώρου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  22. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Κορνηλίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  23. ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ - ΚΩΣΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Γεωργίου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  24. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΛΗ του Χαράλαμπου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  25. ΣΕΜΕΡΤΣΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Νικολάου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  26. ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Θεμιστοκλή (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  27. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ευαγγέλου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  28. ΣΧΟΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του Κωνσταντίνου (υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  29. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  30. ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αντωνίου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  31. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Παύλου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)
  32. ΦΕΡΙΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Δημητρίου (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σκύδρας)

    Β.-ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΣΚΥΔΡΑΣ

    I.- ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΣΕΝΙΟΥ

  1. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας Αρσενίου)
  2. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Αρσενίου)
  3. ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Αρσενίου)
  4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ευστρατίου (υποψήφια σύμβουλος  Κοινότητας Αρσενίου )
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Σταύρου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Αρσενίου)

ΙΙ.- ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

  1. ΚΙΠΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Καλυβίων)
  2. ΜΑΥΡΟΓΙΩΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΙΟΛΕΤΑ του Παναγιώτη (υποψήφια σύμβουλος  Κοινότητας Καλυβίων)
  3. ΜΗΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Χρήστου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Καλυβίων)
  4. ΞΕΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Βασιλείου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Καλυβίων)
  5. ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Καλυβίων)

ΙΙΙ.- ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ

             1.ΑΛΑΧΒΕΡΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Βασιλείου (υποψήφια σύμβουλος  Κοινότητας Λιποχωρίου)

  1. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Λιποχωρίου)
  2. ΚΡΟΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Λιποχωρίου)
  3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Λιποχωρίου)
  4. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεοδώρου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Λιποχωρίου)

    IV.- ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΙΑΣ

  1. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Πετραίας)
  2. ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Τριαντάφυλλου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Πετραίας)
  3. ΚΑΝΔΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ευαγγέλου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Πετραίας)
  4. ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Πετραίας)
  5. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σάββα (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Πετραίας)
  6. ΤΟΥΡΛΟΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  του Γεωργίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Πετραίας)

V.- ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

1. ΔΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  του Χρήστου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Προφήτη Ηλία)

2. ΜΑΡΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αριστείδη (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Προφήτη Ηλία)

3. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ  του Αλεξίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Προφήτη Ηλία)

 4.ΤΕΡΠΕΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Προφήτη Ηλία)

 5. ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  του Παναγιώτη (υποψήφια σύμβουλος  Κοινότητας Προφήτη Ηλία)

VI.-  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΟΥ

1.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αναστασίου (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας Ριζού)

2.ΠΛΑΚΙΔΑ ΣΗΜΕΛΑ  του Ευσταθίου  (υποψήφια σύμβουλος  Κοινότητας Ριζού)

3.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ του Ευσταθίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Ριζού)

4.ΦΑΝΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδοσίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Ριζού)

5.ΦΩΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρηστάκη (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Ριζού)

VII.- ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ

1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Πέτρου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σεβαστειανών)

 2. ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Δημητρίου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Σεβαστειανών)

3. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σεβαστειανών)

 4.ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Νικολάου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σεβαστειανών)

5.ΜΠΑΓΚΛΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Νικολάου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σεβαστειανών)

6.ΠΕΤΙΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ  του Δαμιανού (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Σεβαστειανών)

7. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΧΑΡΑ του Σπυρίδωνα (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Σεβαστειανών)

VIII- ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΥΔΡΑΣ

1.ΔΑΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευσταθίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σκύδρας)

2.ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  του Μακάριου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Σκύδρας)

3.ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σκύδρας)

4. ΛΙΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιγνατίου (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας Σκύδρας)

5. ΜΕΓΑΚΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του Θεοδώρου (υποψήφια σύμβουλος Κοινότητας Σκύδρας )

6. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Χριστόδουλου (υποψήφια σύμβουλος  Κοινότητας Σκύδρας)

7. ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Λαζάρου (υποψήφιος σύμβουλος Κοινότητας Σκύδρας)

8.ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Βασιλείου (υποψήφιος σύμβουλος  Κοινότητας Σκύδρας)